niedziela, 16 października 2011

Od Lecha Rusteckiego


Witajcie,

w imieniu Krzysztofa Skowrońskiego i całego Zespołu Radia WNET zapraszam Was na Spotkanie Republiki Radia WNET, które odbędzie się w najbliższy piątek (21 października) w Galerii Freta na Rynku Nowego Miasta przy ulicy Freta 39. Zaczynamy o godz. 19:00 i zostajem do ostatniego gościa.

Szczególne zaproszenie kierujemy do Was, twórców Wolnej Anteny Radia Wnet. Spotkanie będzie oczywiście transmitowane, nawet w dwóch strumieniach Radia Wnet, ale nic nas tak nie ucieszy, jak możliwość spotkania się w Wami osobiście. Liczba miejsc jest ograniczona, także już teraz TUTAJ zgłoście swój udział, zanim w Poranku WNET i na stronie portalu www.radiownet.pl udostępnimy formularz zgłoszeniowy reszcie. Zapraszajcie również swoich znajomych oraz gości swoich audycji.

O 19:30 rozpocznie się audycja ze sceny, którą poprowadzi Krzysztof Skowroński. Jak zwykle możecie liczyć na pasjonujące rozmowy i dobrą muzykę, tym razem na żywo, a nie z płyt. Wsłuchujcie się w tegotygodniowe Poranki - będziemy zdradzać szczegóły.

Po audycji Krzysztofa przełączymy się do drugiego studia przy oknie Galerii Freta skąd nadamy specjalną audycję przygotowaną przez autorów Wolnej Anteny Radia Wnet. Chcemy, żeby wybrane audycje zaproponowały krótkie formy (5-10 minut), a autorów audycji muzycznych zaczęcamy do zabrania utworów, które ubarwią audycję Wolnej Anteny i przedstawią charakter Waszych programów.

A po audycji Wolnej Anteny poinformujemy wszystkich zebranych o planach rozwojowych dla Radia WNET. Nie zdecydowaliśmy jeszcze czy ten fragment spotkania będzie transmitowany.

Po 22:00 w Galerii Freta zaczyna się cisza nocna, ale dolna sala jest doskonale wytłumiona. Tam w odpowiednim momencie zacznie się szalona impreza, gdy na górze będą trwały nocne Polaków rozmowy. Mamy nadzieję, że oprócz atrakcyjnej playlisty, usłyszymy sety przygotowane przez autorów audycji muzycznych Radia Wnet.

Bardzo zależy nam na Waszej obecności i wsparciu w przygotowaniu tego spotkania. Podzielcie się Waszą kreatywnością. Czekamy na Wasze pomysły!

TUTAJ zgłoście swój udział i prześlijcie ten link znajomym i gościom swoich audycji.

Pozdrawiam serdecznie w imieniu całego Zespołu,

Lech R. Rustecki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz