niedziela, 8 lipca 2012

Babskie Gadanie o Wolnej Antenie

Fot. dmc_fz7_az


Sylwia Jabs rozpoczęła cykl wakacyjnych audycji na temat Wolnej Anteny Radia Wnet. Pierwszy odcinek do posłuchania na stronie audycji:
http://www.radiownet.pl/publikacje/babskie-gadanie-o-wolnej-antenie-zaczynamy
Albo u nas (audycja jest na licencji CC-BY)3 listopada 2012. Paulina Ciucka (Litwa, bliska nieznajoma) i Wojtek Jankowski (Pępek Świata, Program Wschodni) opowiedzieli o swojej wyprawie m. in. do Delty Dunaju.
Zapraszam do odsłuchania audycji Babskie gadanie o Wolnej Antenie.

Link do pobrania audycji


26 października 2012. Różnią się pod każdym względem, ale łączy ich jedno - miłość do Warszawy. Marta Szczeblewska-Korkus i Jakub Kuba Jastrzębski - prowadzący audycję Kierunkowy 22.

Link do pobrania audycji

21 września 2012. Na ilu instrumentach potrafi grać, ile nosi z sobą, który był dla niego zakazany, jak nazywali go bracia Coen i czego szukali w Jego ustach?
O trzech ważnych etapach w swoim muzycznym życiu oraz autorskiej audycji Acroasis opowiedział Mieczysław Litwiński.

Link do pobrania audycji

1 września 2012. O kobietach i relacjach damsko-męskich rozmawiałam z Małgorzatą Cimek-Gutowską, autorką wierszy i opowiadań., natomiast z Piotrem Dmitrowiczem o pisaniu historii Polski na nowo.

Link do pobrania audycji

25 sierpnia 2012, Justyna Walczak i Ireneusz Drąszcz chociaż prowadzą wiele rozmów, nie rozmawiają ze sobą, za to często znajdują się na granicy. Natomiast Zbigniew Dąbrowski zaraża miłością i pasją do pewnej Latynoski.

Link do pobrania audycji

18 sierpnia 2012, Paulina Ciucka, Piotr Wilczkowski, Grzegorz Młynarski. Gdzie znajdują się bliscy znajomi i nieznajomi Pauliny Ciuckiej? Które kwiaty zdobyły Grzegorza Młynarskiego? Z kim jest w zmowie, kogo namawia i z kim rozmawia Piotr Wilczkowski?

Link do pobrania audycji

11 sierpnia 2012, Anna Frawley, Michał Żejmis, Małgorzata Witter. Anna Frawley opowiedziała o swojej fascynacji Beatlesami, Małgorzata Witter  zdementowała informacje krążące o niej w sieci oraz zdradziła który instrument jest Jej bliższy a Michał Żejmis zdradził swoją mentalną narodowość.
Link do pobrania audycji

4 sierpnia 2012, Natalia Świt (Magdalena Sędkiewicz) oraz Natalia Mileszyk, Marta Owczarek, Bartek Skowroński. Jak to się dzieje, że Natalia Świt jest bliżej nieba i dlaczego Natalia Mileszyk do Babskiego gadania przyprowadzi pocztówkowych gości Martę Owczarek i Bartka Skowrońskiego?
Link do pobrania audycji

28 lipca 2012, Alicja Nowak, Łukasz Korwin i Karolina Marchlewska. O czym sprawnie opowiedzieli Alicja Nowak i Łukasz Korwin oraz z kim gra Karolina Marchlewska?
Link do pobrania audycji

21 lipca 2012, Zosia Wojciechowska, Ludmiła Sawicka i Dominik Jabs. Dlaczego Dominik Jabs chodzi z głową w chmurach? Po jakim pomoście z zielonymi dzieciakami biega Zofia Wojciechowska? Co o harmonii świata opowie Ludmiła Sawicka?Alicja Nowak, Łukasz Korwin i Karolina Marchlewska.

Link do pobrania audycji

19 lipca 2012, Borys Kozielski w Otwartym Studiu przy Łazienkowskiej 7:

Link do pobrania audycji

14 lipca 2012, Wojtek Jankowski (Pępek świata), Romuald Bartkowicz (muzyczna paleta). Dlaczego Romuald Bartkowicz korzysta z muzycznej palety i gdzie spotkał variacje Aldiego oraz w którym miejscu według Wojciecha Jankowskiego istnieje pępek świata?

Link do pobrania audycji

7 lipca 2012, Karolina Rosińska i Dominika Jarzyńska-Pokojska, Piotr Broniatowski, Ewa Tylus. Co fascynuje Karolinę Rosińską i Dominikę Jarzyńską-Pokojską? Czy Ewę Tylus bardziej interesuje Koloseum czy geopolityka? Która karuzela najbardziej zapadła w pamięć Piotrowi Broniatowskiemu?
Link do pobrania audycji

1 komentarz:

  1. Co fascynuje Karolinę Rosińską i Dominikę Jarzyńską-Pokojską? Czy Ewę Tylus bardziej interesuje Koloseum czy geopolityka? Która karuzela najbardziej zapadła w pamięć Piotrowi Broniatowskiemu?

    Zapraszam do poznania twórców Wolnej Anteny i ich audycji. Każda wakacyjna sobota, godz. 9:00.

    Prowadzenie i realizacja
    Sylwia Jabs

    OdpowiedzUsuń