wtorek, 25 czerwca 2013

Wznowienie Kroniki Wnet

To jeden z pierwszych eterów Wolnej Anteny, który założyłem 23 czerwca 2013 roku. Dotychczasowe audycje i wpisy można znaleźć na stronie Eteru.
W ostatnim tygodniu rozmawiałem z Lechem Rusteckim na temat braku komunikacji Zarządu Radia i Spółdzielni z republikanami i spółdzielcami. Sam też niewiele wiem. Co się dzieje? To pytanie, na które postaramy się odpowiedzieć w nowych audycjach. Dzieje się coraz więcej i jeżeli te drzwi informacyjne, uchylone dziś podczas audycji zostaną otwarte będziemy spotykać się co tydzień. Dziś następujący program:

1. O czym będzie audycja?
2. Krzysztof Skowroński i Lech Rustecki w studiu opowiadają o Spółdzielni Media Wnet, Walnym Zgromadzeniu 29 czerwca 2013. http://mediawnet.pl/
 • Jak rodzą się projekty Spółdzielni Media Wnet?
 • Kiedy ukazuje się pierwszy numer Kuriera, gazety niecodziennej Kurier Wnet?
 • Czy zapisy do Spółdzielni zostały wstryzmane?
3. Fragment z pierwszego spotkania zorganizowanego przez stowarzyszenie w Klubie Wnet - sędzia Wiesław Johann o prawie autorskim. Całość do wysłuchania i pobrania pod linkiem: http://wolnaantena.blogspot.com/2013/06/prawo-autorskie-wiesaw-johann.html4. Spółdzielnia spożywców - 2 gości: Andrzej Kensbok - lider projektu, Grzegorz Wrześniewskihttp://www.rolnikwnet.pl/ 
 • Jak powstaje Spółdzielnia Spożywców?
 • Jak dołączyć do inicjatywy?
 • Do czego Spółdzielnia może być pomocna?

Ta odnowiona audycja posiada własny kanał RSS i jest w związku z tym podkastem, który można subskrybować i pobierać. Adres kanału RSS: http://feeds.feedburner.com/KronikaWnet.Audycje będą się pojawiać w oknie po prawej stronie w odtwarzaczu. Jeśli uzyskam wsparcie do redakcji może będą również publikowane na stronach Radia Wnet. Planujemy nagrywanie audycji we wtorki od 9:15, być może wtedy również na żywo. Zapraszamy do zadawania pytań odnośnie wszystkiego co związane z projektami Wnet w notesie audycjiUruchomiony został numer telefonu do nagrywania pytań i uwag dla słuchaczy, które będziemy prezentować na antenie audycji:530 303 3972 komentarze:

 1. Borysie dziękuję za podjęcie tej inicjatywy. Udrażniasz kanał komunikacji budując system.
  Pozdrawiam z wielkim szacunkiem do tego co robisz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, że coś takiego jest. Gratulacje. Przynajmniej można się czegoś dowiedzieć. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń